İnoksan Teknolojisi

TÜM HABERLER 4 Mart 2015 Çarşamba

Ülkemiz uluslararası alanda ekonmik alanda mücadele sürecindeyken İnoksan endüstriyel mutfak ekipmaları alanında öncülük yapımış, Ülkemize yeni teknolojik cizhaları kazandırmıştır.

Bu alanda İnoksan politik ve stratejiler çerçevesinde önemli projeler geliştirirek sektörde öncülüğünü perçinlemiştir. İşletmeler için en ekonomik ve ergonemik tasarımlarla kullanıcı dostu olmuştur. Piyasada rekabet koşullarına da göze alarak gerekli alt yapı çalışmlarında ve yeni büyük yatırımlara imza atarak sektördeki en büyük güç olmuştur. İmalatlarda tasarımlar bilgisayar ortamında yapılarak ve bilgisayar otomasyon sistemli metal işleme CNC tezgahlar kullanılarak tüm teknoloji unsurlar hayata geçirilmiştir.

Ekonomik analamda sanayisi gelişmiş ülkelerin kullandığı teknolojik faaliyetler izlenmiş ve bu teknolojilere geliştirilerek uygulanmıştır. Nitelikli iş güçüne sahip personellerine teknik eğitimlerini tamamlatmış ve çalışanlarının sürekli gelişme iyileşme faaliyetlerinde bulundurmuştur.

FMS (Esnek sac metal üretim ve işleme teknolojisi) kullanarak, enerji verimliliği ve üretime bakışta farklıklar yaratmıştır. İnoksan fabrikalarında enerji verimliliğine önem vermiş, enerji tükemlerine kısarak yeşil çevre kapsamında gerekli faaliyetlere önem vermiştir. Karbon salınımı konusunda öncülük ederek ülkemizin kendi enerjisini kendi üretmesi konusunda destek olmuştur.


Yetkili Servisi

Servis hizmetimize 0 (216) 441 29 50 numaralı telefondan ya da İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz.